Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 0-1 cm |
| Højde | 45.5 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 4.5 kg |
| Dybde | 16.5 cm |
| Justerbar dybde | 7.4-22.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Hældning | -3° til 3° |
| Monteringskomponenter | 2 skub ind-pop ud-arme |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
| VESA-monteringsinterface | Op til 400 x 400 mm, fra 100 x 100 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-65" |
| Justeringer | Planering, højde, hæld, dybde |
| Finish | Pulverbelagt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


