Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 3 cm |
| Bredde | 93 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 5 kg |
| Dybde | 3.5 cm |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Komponenter til montering |
| Monteringskomponenter | 2 fastgjorte arme |
| Maks. byrdevægt | 30 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


