Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Justerbar højde | 83.2-150 cm |
| Materiale | Stål |
| Vægt | 5.7 kg |
| Farve | Sort |
| Producent | 5 års garanti |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Monteringskomponenter | Loftsplade, vippe loft montering, VESA adapter |
| Egenskaber | Indstillelig højde, justering fra høj- til tværformat, låsbar |
| Maks. byrdevægt | 70 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-55" |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



