Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 46.1 cm |
| Bredde | 62.5 cm |
| Dybde | 12.1 cm |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Fastgørere, skruer |
| Producent | 5 års garanti |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 33.7 cm x 72.4 cm x 30.5 cm / 11 kg |
| Dimensioner | Vægbøjle - bredde: 48 cm højde: 12.8 cm |
| Indre størrelse | CPU-rum - bredde: 34.3 cm, dybde: 6.6 cm, højde: 25.4 cm |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | LCD display / CPU |
| Hældning | 0° til 15° |
| Maks. byrdevægt | 47.6 kg |
| Anbefaltet Display Størrelse | Fra 32" |
| Rotation | 90° |
| Justeringer | Hæld, rotation |
| Montering Stud Centre | 16" |
| Kabeladministration | Integreret kabeladministration |
| Monteringskomponenter | Vægbeslag, beslag til montering, hurtigudløser VESA-plade |
| Detaljer | Liggende, stående |
| VESA-monteringsinterface | Fra 200 x 200 mm, op til 600 x 400 mm |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


