Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Noise Reduction Rating (NRR) | 27 dB |
| Anbefalede industrier | Landbrug, værksted, farmaceutisk, konstruktion, tilbehør, tryk, håndtering af metalark, lufthavne |
| Lavfrekvensdæmpning | 15 dB |
| Produkttype | Ørevarmere |
| Funktioner | Udskiftelig ørepude, letvægt, flydende og skumfyldte puder, lavprofil, lavtrykspuder |
| Højfrekvensdæmpning | 32 dB |
| Single Number Rating (SNR) | 27 dB |
| Mediumfrekvensdæmpning | 25 dB |
| Producent | 3M |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EN 352-1:2002, Regulation EU 2016/425 |
| Indre materiale | Polyæterskum |
| Produktmateriale | Polyuretan-skum, ABS plastik, polyvinylklorid (PVC), rustfrit stål |
| Farve | Gul |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


