Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Kapacitet | 5497558138880 |
| Egenskaber | Validering af password, automatisk backup |
| Grænseflade | USB 3.2 Gen 1 |
| Højde | 19.15 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Krypterings algoritme | 256-bit AES |
| Vægt | 210 g |
| Dybde | 107.2 mm |
| Enhedstype | Harddisk - ekstern (bærbar) |
| Hardware kryptering | Ja |
| Producent | 3 års garanti |
EFFEKT
| Strømkilde | USB bus |
DIVERSE
| Fås i farverne | Sort |
| Virker med Chromebook | Ja |
| Medfølgende ledninger | 1 x USB 3.0 kabel - ekstern |
| Lokalisering | Global (eksklusive Kina) |
PROGRAMMER-&-SYSTEMKRAV
| Med software | WD Backup, WD Discovery |
| OS nødvendig | Windows 10 eller senere |
EKSPANSION-OG-FORBINDELSE
| Interface | 1 x USB 3.2 Gen 1 |
PRæSTATION
| Maks. dataoverførselshastighed | 120 MB/s |
| Spindelhastighed | 5400 rpm |
| Overføringshastighed, grænseflade | 5.0 Gbps (USB 3.2 Gen 1) |
| Intern datahastighed | 120 MBps |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 4 cm |
| Højde ved forsendelse | 14.6 cm |
| Bredde ved forsendelse | 10.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 340 g |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




