Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Enhedstype | Batterihus - ekstern |
| Farve | Sort |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 432 |
| Bredde | 85 |
| Vægt | 29900 |
| Dybde | 536 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Forsynet spænding | 48 V |
| Antal | 2 |
| Teknologi | Blysyre |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 74.9 cm |
| Højde ved forsendelse | 24.4 cm |
| Bredde ved forsendelse | 59.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 37 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


