
Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Bundtet med | APC SmartConnect |
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Farve | Sort |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 219 |
| Bredde | 171 |
| Vægt | 24090 |
| Dybde | 439 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x administration - RJ-45 1 x USB - 4 pin USB Type A |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | C-Tick, GOST, UL 1778, VDE, CSA |
| Egenskaber | Hørlig alarm, LCD-skærm, Automatic Voltage Regulation (AVR), kold-start funktion, automatisk shut down reset, automatisk selvtester, Green Function, autogenstart, udskiftelige batterier, temperaturkompenseret batteriopladning |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC PowerChute Business Edition |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Med frekvens | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz ± 3% |
| Udgangspænding | AC 230 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 459 Joule |
| Indgangspændingsområde | AC 180 - 287 V |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C14 |
| Bølgeform udgang | Sinewave |
| Indgangspændingsområde (justerbar) | AC 170 - 300 V |
| Strømkapacitet | 900 Watt / 1500 VA |
| Kortslutningsbeskyttelse | Hovedafbryder |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 8 x power IEC 60320 C13 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 45 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Antal | 1 |
| Genopladningstid | 3 timer |
| Run Time (op til) | 4 min. ved fuld last 11 min. ved halv belastning |
| Egenskaber | Vedligeholdelsesfri, lukket, læksikker |
| Teknologi | Blysyre |
| Transfertid | 6 ms |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | USB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


