Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Bundtet med | APC SmartConnect |
| Højde (rackenheder) | 2U |
| Enhedstype | UPS - rackversion |
| Farve | Sort |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 89 |
| Bredde | 432 |
| Vægt | 20520 |
| Dybde | 406 |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | C-Tick, GOST, UL 1449, VDE, RoHS, REACH |
| Medfølgende ledninger | Strømkabel USB-kabel - ekstern |
| Egenskaber | Hørlig alarm, LCD-skærm, Automatic Voltage Regulation (AVR), kold-start funktion, automatisk shut down reset, automatisk selvtester, udskiftelige batterier |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC PowerChute Business Edition |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Med frekvens | 57 - 63 Hz |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Udgangspænding | AC 230 V ± 5% - 57 - 63 Hz |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 459 Joule |
| Indgangspændingsområde | AC 180 - 287 V |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C14 |
| Bølgeform udgang | Sinewave |
| Indgangspændingsområde (justerbar) | AC 170 - 300 V |
| Strømkapacitet | 600 Watt / 1000 VA |
| Kortslutningsbeskyttelse | Hovedafbryder |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 42 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Genopladningstid | 3 timer |
| Run Time (op til) | 16 min. ved halv belastning 6 min. ved fuld last |
| Teknologi | Blysyre |
| Antal | 1 |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | USB, serial |
MåL-&-VæGT-(FORSENDELSE)
| Dybde ved forsendelse | 58.4 cm |
| Højde ved forsendelse | 24.1 cm |
| Bredde ved forsendelse | 59.4 cm |
| Vægt ved forsendelse | 22.33 kg |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



