Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Batteritype | Indstiksmodul |
| Højde (rackenheder) | 1U |
| Enhedstype | UPS - rackversion |
| Farve | Grå |
| Producent | 2 års garanti |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 44 |
| Bredde | 432 |
| Vægt | 10200 |
| Dybde | 383 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x administration (RS-232) - 9-pin D-Sub (DB-9) |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | C-Tick, GOST, PCBC, VDE, EN 50091-2 |
| Medfølgende ledninger | Serielt kabel - ekstern |
| Egenskaber | Hørlig alarm, LED display |
| Rackmonteringspakke | Inkluderet |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | APC PowerChute Business Edition |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | Line-interactive |
| Med frekvens | 47 - 63 Hz |
| Beskyttelse mod overspænding af datalinie | Netværk/telefonlinie - RJ-45/RJ-11 |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Udgangspænding | AC 230 V ± 5% - 47 - 63 Hz |
| Overspændingsafledning | Ja |
| Indgangspænding | AC 230 V |
| Energivurdering | 320 Joule |
| Indgangspændingsområde | AC 160 - 286 V |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C14 |
| Bølgeform udgang | Trinvis sandsynlighedsregning til en sinusbølge |
| Indgangspændingsområde (justerbar) | AC 151 - 302 V |
| Strømkapacitet | 280 Watt / 450 VA |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 4 x power IEC 60320 C13 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 0 - 95% |
BATTERI
| Run Time (op til) | 5.9 min. ved fuld last |
| Teknologi | Blysyre |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | RS-232 |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



