Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Højde | 42 cm |
| Bredde | 65 cm |
| Materiale | Solidt stål |
| Dybde | 5.3 cm |
| Farve | Pulverbelagt sort |
| Pakkeindhold | Monteringshardware |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD TV |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | -15° til 15° |
| Integrerede enheder | Vaterpas |
| Maks. byrdevægt | 40 kg |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm, 500 x 400 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 26"-60" |
| Justeringer | Hæld |
| Finish | Pulverbelagt |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

