Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Højde | 36.4 cm |
| Bredde | 48 cm |
| Vægt | 8.417 kg |
| Justerbar dybde | 5.3-49.6 cm |
| Farve | Sort |
AV-MøBLER
| Type | Monteringssæt |
| Anbefalet brug | Fladt panel |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Hældning | -2° til 12° |
| Monteringskomponenter | Vægmontering med fuld bevægelse |
| Panorering | 180° |
| Maks. byrdevægt | 50 kg |
| VESA-monteringsinterface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 120 x 180 mm, 200 x 300 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 40"-80" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



