Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 2 års garanti |
| Højde | 3.05 cm |
| Bredde | 62.5 cm |
| Materiale | Plastik, stål |
| Vægt | 3.5 kg |
| Dybde | 95.4 cm |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | 4 x M5x14 skruer, 4 x M6x14 skruer, 4 x M6x30 skruer, 4 x M8x30 skruer, 8 x mellemrumsstykker (smål), 6 x betonankre, 4 x M8x50 skruer, 4 x rektangulære spændeskiver, 2 x lodrette bøjler, 8 x mellemrumsstykker (large), vaterpas, 6 x spændeskiver, 6 x vægskruer |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 3.7 kg |
AV-MøBLER
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | Tv |
| Placering/montering | Vægmonterbar |
| Maks. byrdevægt | 75 kg |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 600 x 600 mm, 800 x 600 mm, 900 x 600 mm, 300 x 300 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 60"-100" |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


