Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Enhedstype | UPS - ekstern |
| Producent | 2 års garanti |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Ekspansionsåbninger | 1 (total) / 1 (fri) x Communication slot |
| Interface | 1 x administration (RS-232) 1 x administration (USB) - 4 pin USB Type B |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | EN 62040-1, EN 62040-2, IEC 62040-1, IEC 62040-2, TUV, CB |
| Egenskaber | 2 indbyggede køleblæsere, overbelastningsbeskyttelse, LCD-skærm |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| Med software | Intelligent Power Software Suite |
STRøMENHED
| UPS-teknologi | On-line |
| Med frekvens | 50/60 Hz |
| Input-stik | 1 x strøm IEC 60320 C20 |
| Effektivitet | 91% |
| Nødvendig frekvens | 50/60 Hz |
| Udgangspænding | AC 208/220/230/240 V ± 1% - 50/60 Hz |
| Strømkapacitet | 2400 Watt / 3000 VA |
| Indgangspænding | AC 208/220/230/240 V |
| Indgangspændingsområde | AC 100 - 300 V |
| Detaljer om strømudgangskonnektorer | 6 x power IEC 60320 C13 1 x strøm IEC 60320 C19 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 40 °C |
| Lydudbredelse | 40 dBA |
| Min. driftstemperatur | 0 °C |
NETVæRK
| Grænseflade til fjernstyring | RS-232, USB |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


