Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 19.5 cm |
| Anbefalet brug | Spilkonsol, transportabel elektronik, computer |
| Bredde | 18.8 cm |
| Maks. driftsafstand | 20 m |
| Produkttype | Headset - 7.1 kanaler - 2, 4 GHz - trådløs - 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 379 g |
| Dybde | 8.7 cm |
| Gaming | Ja |
| Farve | Sort, blå |
| Producent | 2 års garanti |
EFFEKT
| Driftstid (op til) | 12 time(r) |
| Batteri | Batteri til hovedsæt |
| Run Time detaljer | Løbende playback (med LED-lys): op til 9 timer |
DIVERSE
| Udstyr inkluderet | USB-modtager |
| Kabeloplysninger | Kabel til hovedsæt - aftagelig - 1.5 m Micro-USB kabel - 2 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
| Egenskaber | Lyd fra-funktion |
| Lydindgangsdetalljer | Cardioid (ensrettet) - 100 - 10000 Hz |
| Formfaktor | Headsetmikrofon |
| Frekvensrespons | 100 - 10000 Hz |
KABEL
| Aftageligt kabel | Ja |
LYDUDGANG
| Trådløs teknologi | 2,4 GHz radiofrekvens |
| Impedans | 39 Ohm |
| Lydeffekter | DTS Headphone:X 2.0 |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| Egenskaber | LIGHTSYNC RGB, Pro-G drivere, programmerbare G-Keys |
| Følsomhed | 93 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Surround Sound |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





