Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Højde | 240 mm |
| Bredde | 182 mm |
| Produkttype | Musemåtte med håndledsstøtte |
| Vægt | 730 g |
| Dybde | 25 mm |
| Farve | Totonet grafit |
| Producent | 2 års garanti |
DIVERSE
| Egenskaber | Fyldt med gel |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.




