Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Yderligere funktioner | LED-bagbelysning |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Produkttype | Hovedtelefoner - 7.1 kanaler - kabling - USB, 3, 5 mm jackstik |
| Vægt | 324 g |
| Gaming | Ja |
| Producent | 1MORE |
DIVERSE
| Kabeloplysninger | Audiokabel - 1.5 m Mikro-USB til USB-kabel - 1.5 m |
MIKROFON
| Type | Boom |
LYDUDGANG
| Impedans | 32 Ohm |
| Aktiv støjannulleringsteknologi | Environmental Noise Cancellation (ENC) |
| Forbindelsesteknologi | Kabling |
| Aktiv støjfjerning | Ja |
| Følsomhed | 103 dB |
| Hovedtelefonmodeller | Fuld størrelse |
| Blænder | Grafen - 50 mm |
| Lydudgangsmodus | Stereo |
| Frekvensrespons | 20 - 20000 Hz |
| Maks. inputstrøm | 20 mW |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.

