Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Space grey |
| Højde | 8.38 cm |
| Produkttype | Bilstrømsadapter |
| Vægt | 62.4 g |
| Diameter | 2.54 cm |
| Producent | 1 års garanti |
STRøMENHED
| Strømforsyning | 72 Watt |
| Antal inputstikforbindelser | 1 |
| Strømenhedsoplysninger | Bilstrømsadapter: 4-pins USB Type A - 12 W Bilstrømsadapter: USB-C - 60 W |
| Output-stikforbindelser | Total 2: 4 pin USB Type A, 24 pin USB-C |
| Egenskaber | Kortslutningsbeskyttelse, beskyttelse mod overophedning, PowerDelivery Technology, hurtigopladende |
| Input-stik | Automobile cigarette lighter |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



