Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Fås i farverne | Space grey |
| Højde | 1.1 cm |
| Bredde | 4.4 cm |
| Produkttype | Trådløs opladningspude |
| Vægt | 141 g |
| Designet til | Smart-ur |
| Dybde | 5.1 cm |
| Producent | 1 års garanti |
DIVERSE
| Overensstemmelsesstandarder | MFI |
| Materiale | Aluminium |
STRøMENHED
| Input-stik | 24 pin USB-C |
| Strømforsyning | 5 Watt |
| Trådløs opladning | Ja |
| Output-stikforbindelser | Magnetisk |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.
