Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 1 års garanti |
| Fås i farverne | Space grey |
| Højde | 0.76 cm |
| Bredde | 10.8 cm |
| Produkttype | Dockingstation |
| Vægt | 45.4 g |
| Dybde | 3.05 cm |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Interface | 1 x USB-C - 24 pin USB-C 1 x audio / video - 19 pin HDMI Type A 2 x SuperSpeed USB 3.0 - 9 pin USB Type A |
DIVERSE
| Egenskaber | 4K Ultra HD |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.


