Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 1 års garanti |
| Printertype | Arbejdsgruppeprinter - laser - farve |
EFFEKT
| Strømforbrugs-stand by | 30 Watt |
| Strømforbrug ved drift | 440 Watt |
| Strømenhed | Strømforsyning - intern |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 338 |
| Bredde | 545 |
| Vægt | 40900 |
| Dybde | 599 |
EKSPANSION-/-KONNEKTIVITET
| Tilslutninger | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B 1 x LAN - RJ-45 |
DIVERSE
| Works with Windows Vista | Programmer og enheder, der bærer logoet "Works with Windows Vista", blev testet for basal kompatibilitet med PC'er. |
PROGRAMMER-/-SYSTEMKRAV
| OS nødvendig | Linux, Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows XP 64-bit Edition, Microsoft Windows Server 2003, Apple MacOS X 10.3 eller nyere, Microsoft Windows 7, Apple MacOS X 10.4 eller nyere, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows Vista (64-bit versions), Microsoft Windows Server 2008 |
MILJøMæSSIGE-PARAMETRE
| Maks. driftstemperatur | 27 °C |
| Min. driftstemperatur | 15 °C |
| Fugtighedsgrad ved brug | 10 - 80% |
PROCESSOR
| Processor | 540 MHz |
NETVæRK
| Dataforbindelsesprotokol | Ethernet, Fast Ethernet |
| Netværk | Udskriftsserver |
MILJøMæSSIGE-STANDARDER
| ENERGY STAR | Ja |
MEDIEBEHANDLING
| Mediestørrelser | Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A3 (297 x 420 mm), C5 (162 x 229 mm), JIS B5 (182 x 257 mm) |
| Mediestørrelsesklasse | A3 |
| Medievægt | 60 g/m² - 220 g/m² |
| Maks. udskrivningslængde | 432 mm |
| Maks. mediestørrelse | A3 (297 x 420 mm) |
| Maks. mediekapacitet | 850 ark |
| Mediekapacitet i alt | 350 ark |
| Maks. udskrivningsbredde | 297 mm |
| Udbakkekapacitet | 250 ark |
| Medietype | Konvolutter, transparenter, etiketter, almindeligt papir, kort, genbrugspapir, skinnende papir |
DRIFTSPERIODE
| Månedlig driftscyklus (maks.) | 75000 sider |
PRINTER
| Forbindelsesteknologi | Kablet |
| Grænseflade | USB, LAN |
| Sprogsimulering | PCL 5, PostScript 3, PCL 6 |
| Maks. opløsning (S og H) | 600 dpi |
| Printerhastighed | Op til 20 spm (sider pr minut) - S/H - A4 (210 x 297 mm) Op til 20 spm (sider pr minut) - farve - A4 (210 x 297 mm) |
| Image Enhancement Technology | HP ImageREt 3600 |
| Maks. opløsning (Farve) | 600 dpi |
| PostScript-understøttelse | Standard |
RAM
| RAM installeret (maks.) | 192 MB / 448 MB (maks.) |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





