Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Interface | USB, LAN, Wi-Fi(ac), USB vært |
| Producent | 1 års garanti |
| Udskrivningsteknologi | Blækprinter - farve |
| Kontormaskineegenskaber | Print fra USB flash drev |
| Fås i farverne | Sort |
| Skærmegenskaber | Touch screen |
| Display Farvesupport | Farve |
| Forbindelse tilgængelig | Ja |
| Enhedstype | Multifunktionsprinter |
| AirPrint-aktiveret | Ja |
EFFEKT
| Strømforbrug i dvale | 0.8 Watt |
| Strømforbrug i drift | 17 Watt |
| Nødvendig spænding | AC 230 V (50/60Hz) |
| Strømforbrug i standby | 7.5 Watt |
MåL-OG-VæGT
| Højde | 169 |
| Bredde | 523 |
| Vægt | 11100 |
| Dybde | 379 |
DIVERSE
| Direkte printspecifikationer | PictBridge |
| Med forbrugsartikler | 1 x blækbeholder (sort) 1 x blækbeholder (cyan) 1 x blækbeholder (magenta) 1 x blækbeholder (gul) 1 x blækbeholder (foto-sort) 1 x blækbeholder (grå) |
TILSLUTNINGER
| Sikkerhedsprotokoller og egenskaber | Wi-Fi Direct |
| Interface | 1 x USB 1 x LAN - RJ-45 1 x USB host - 4 pin USB Type A |
| Med software | Epson Photo+, Epson ScanSmart, EpsonNet Config |
| Understøttelse af operativsystemer | Apple Mac OS X 10.6.8 eller senere, Windows 10 (32/64-bits), MS Windows 7 (32/64 bits), Windows 8 (32/64-bits), Windows 8.1 (32/64-bit), MS Windows Vista, MS Windows XP Professional x64 Edition SP2 eller senere, MS Windows XP 32-bit Edition SP3 eller senere, MS Windows Server 2003 SP2 eller senere |
HUKOMMELSE
| Understøttet flashhukommelse | SD hukommelseskort, SDHC hukommelseskort, SDXC hukommelseskort |
SCANNING
| Optisk opløsning | 1200 x 4800 dpi |
| Scanelement | CIS |
DOKUMENT--OG-MEDIEHåNDTERING
| Originaltype | Ark |
| Medietykkelsesinterval | Op til 1, 3 mm |
| Maks. mediestørrelse | A3 |
| Fotostørrelser uden kanter | A3 Plus (329 x 483 mm) |
| Understøttede kuvertstørrelser | International C6 (114 x 162 mm), International DL (110 x 220 mm), US No 10 (104.7 x 241.3 mm) |
| Understøttet medie størrelse | A3 Plus (329 x 483 mm), A3 (297 x 420 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm), B5 (176 x 250 mm), B6 (125 x 176 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 100 x 148 mm, B4 (250 x 353 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm) |
| Understøttet medietype | Printbar CD-/DVD-disk, tykt papir, almindeligt papir, konvolutter, fotopapir |
UDSKRIVNING
| Maksimal udskrivningshastighed | Op til 16 spm (mono) / op til 12 spm (farve) |
| Automatisk Duplikering | Ja |
| Inkjetteknologi | Epson Micro Piezo |
| Strålekonfiguration | 360 dyser (sort), 180 dyser (pr. farve) |
| Maks. printeropløsningsklasse | Op til 5760 x 1440 dpi (mono) / op til 5760 x 1440 dpi (farve) |
| Genopfyldelig beholder | Ja |
| Maksimal udskrivningsopløsning | Op til 5760 x 1440 dpi (mono) / op til 5760 x 1440 dpi (farve) |
| Ink Palette Supported (Farver) | Cyan, magenta, gul, sort, fotosort, grå |
| Blæktype | Epson Claria ET Premium Ink |
| Blækpatron-konfiguration | 6 individuelle blækpatroner |
| Minimum farvedråbestørrelse | 1, 5 pl |
| Farve | 6 farver |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.





