Ingen priser på refurbished eller demo modeller fundet.
GENERELT
| Producent | 1 års garanti |
| Højde | 72.5 cm |
| Bredde | 66 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Dybde | 51.6 cm |
| Farve | Sort |
| Pakkeindhold | Fjernstyring |
STRøMENHED
| Output | DC 24 V / 1.5 A |
DIMENSIONER-&-VæGT-DETALJER
| Forsendelsesdimensioner (VxDxH)/vægt | 74 cm x 32 cm x 16.5 cm |
AV-MøBLER
| Design | Motoriseret |
| Type | Beslag |
| Anbefalet brug | LCD display |
| Placering/montering | Loftsmonterbar |
| Hældning | 0° til 75° |
| Maks. byrdevægt | 35 kg |
| VESA-monteringsinterface | 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm |
| Anbefaltet Display Størrelse | 32"-70" |
| Justeringer | Hæld |
Vi har desværre ikke yderligere information om dette produkt.



